Home > Bez kategorii, ZDROWIE > Welmax – naczynia, pościele i systemy czyszczące najwyższej jakości

Welmax – naczynia, pościele i systemy czyszczące najwyższej jakości

Kupując produkty codziennego użytku, chcemy aby służyły nam one długie lata. Ważna jest więc ich jakość i trwałość, które dadzą nam gwarancję, że jest to zakup, który się opłaca. W odpowiedzi na oczekiwania coraz bardziej świadomych i wymagających klientów, powstaje coraz więcej firm z asortymentem spełniającym ich potrzeby.

welmax opinie

Jedną z nich jest firma Welmax - znana polska marka, która od 13 lat zajmuje się sprzedażą luksusowych produktów codziennego użytku.

W ich ofercie znajdziemy:

  • Pościele wełniane i satynowe – możemy wybierać wśród wielu wzorów i kolorów. W ofercie znajdują się również materace, zagłówki i odzież domowa wełniana,
  • Luksusowe włoskie naczynia ze stali antyseptycznej - do wyboru mamy 3 zestawy – Premium, Premium Plus i Premium Lux oraz pojedyncze naczynia. W ofercie znajdują się również sprzęty kuchenne takie jak robot wielofunkcyjny – Multicooker, wyciskarka wolnoobrotowa – Sybilla, czy nowoczesny szybkowar – Multiwar,
  • Zaawansowane technologicznie Systemy czyszczące - są to nowoczesne odkurzacze o wielu funkcjach – Elektra Easy Plus, Hera Easy Plus, Security Clean oraz robot sprzątający Jet Cleaner- wszystkie dostosowane do potrzeb alergików,
  • Produkty zdrowotne – asortyment związany ze zdrowiem. W ofercie m.in. mata masująca Maxmedica, oczyszczacz powietrza Airocide, okulary do światłoterapii Luminette, wełniane pasy na kręgosłup, kolana.

Misją Welmaxu jest ciągłe doskonalenie swojej oferty, tak aby odpowiadała ona potrzebom – przede wszystkim zdrowotnym – współczesnych konsumentów. Z produktami, które można zakupić w ich sklepie, możliwe jest wykonywanie codziennych czynności, takich jak gotowanie, sprzątanie czy wypoczynek, tak aby miało to korzystny wpływ na naszą kondycję.

 

Zobacz kilka opinii naszych klientów:

„Przypaliłam już wiele garnków w swoim życiu, ale tych od Welmax się nie da!… zobacz więcej”

„Firma ma dobre opinie w necie, oferta Welmax się poszerza, coraz więcej ciekawych produktów… zobacz więcej”

„Tzn. na pewno polecam garnki od Welmax, bo kupiłam 2 lata temu… zobacz więcej”

„Dostałam w prezencie odkurzacz welmax – dokładnie model Electra Easy Plus i w końcu czuję… zobacz więcej”

„Kupiłam pościel wełnianą welmaxu rok temu zimą. Strasznie marznę zawsze… zobacz więcej”

„Mam zestaw naczyń od Welmaxu i to najlepsze jakościowo garnki… zobacz więcej”

„jestem zadowolonym posiadaczem multicookera od Welmax i cieszy mnie to, bo… zobacz więcej”

„Polecam odkurzacz od welmaxu, a właściwie urządzenie sprzątające Security Clean… zobacz więcej”

„Bardzo podoba mi się koncepcja pokazów Welmax, bo nie kupuje się nic w ciemno… zobacz więcej”

„Dotychczas byłam sceptycznie nastawiona do różnego rodzaju pokazów i drogich produktów, jednak… zobacz więcej”

 

Naczynia Welmaxu to zdrowe gotowanie bez tłuszczu, pościele gwarantują zdrowy sen nawet alergikom, a wielofunkcyjne odkurzacze oczyszczają nawet powietrze. Dopełnieniem są specjalistyczne produkty zdrowotne pomagające uporać się z wieloma cywilizacyjnymi problemami.

Osoby, które chcą zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy, mogę odwiedzić stronę www.welmax.pl lub umówić się na pokaz, podczas którego zaprezentowane będą konkretne produkty.

Kategorie:Bez kategorii, ZDROWIE Tagi:
  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków